Saçla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk büyüleri pek çok farklı çeşitten oluşmaktadır. Özellikle bu büyülerin gücü çok büyüktür. Yapıldıkları andan itibaren kişiler üzerinde tesirini göstermeye başlar ve bu şekilde sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Saç büyüsü kuvvetli bir aşk büyüsüdür ve bu büyü sayesinde kişi kısa zaman içerisinde size bağlanacaktır. Fakat bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için yapımından mutlaka kişilerin medyum kullanmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler büyülerin etkisi altında kalacak ve olumsuz yönde etkileneceklerdir. Bu yüzden mutlaka kişi kendini büyünün olumsuz etkilerinden korumak için medyuma gitmelidir. Ayrıca büyü yöntemini kullanmak dinimizce çok büyük günahtır. Kişi ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kesinlikle kullanmayı tercih etmemelidir. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Saç büyüsü ile bağlama yöntemini kullanmak yerine sevdiklerinize doğal yöntemlerden kavuşmayı deneyebilirsiniz.

Saç Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Saç büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için yapımı zordur ve mutlaka medyumlar bu büyünün yapımı için üç harflileri kullanmaktadır. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kişinin saç telfini de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu saç büyüsü ile bağlama yapılır. Bu şekilde büyü yapıldıktan sonra kişi üzerinde büyünün tesiri görülmeye başlanacaktır ve kişi sürekli olarak sizi düşünecektir. Özellikle saç büyüsü ile bağlama işlemi üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi bu varlıkların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Saç büyüsü ile kişi artık gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kısa zaman içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar ve aşık olur.

Saç Büyüsünün Tesir Süresi

Büyülerin tesir süreleri bittiğinde kişiler artık doğal davranışlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Saç büyüsü ile bağlama için büyünün tekrar aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir etkileri gene kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün gücü ortadan kalkacağı için kişi sizi terk edecek ve artık sevmeyecektir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir