Giden Kocamı Geri Getirme Büyüsü

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini sevdikleri insana kavuşabilmek için tercih ederler. Bunun için de genel de aşk büyüleri yapılmaktadır. Aşk büyüleri kısa sürede kişilerin üzerinde etki ettiği için istediğiniz sonuca ulaşacaksınızdır. Bu büyü ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapıldıktan sonra eski sevgiliniz size tekrar aşık olacak ve sizi bir daha terk etmeyecektir. Bu yüzen bu büyü oldukça güçlü etkilere sahiptir. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Aksi taktir de büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz. Bazı durumlarda büyülerin yapımında kullanılan üç harflilerin insanlara musallat olması gibi durumlarla da karşılaşılabilir. Bu tarz olumsuzlukları yaşamamak için büyüleri medyumlara ya da hocalar yaptırmalısınız.

Geri Getirme Büyüsünün Yapılış Şekli

Geri getirme büyüsü için medyuma gittiğinizde bir kağıt üzerine geri dönmesini istediğiniz kişinin ismi yazılır ve geri getirme büyüsü için tılsımlı sözcükler de kağıda eklenir. Kağıt bir muska şeklinde katlanır ve büyü tamamlanır. Daha sonra bu büyülü muskanın kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekir. Eğer muska açılır ise büyünün tesir etkisi yavaş yavaş kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için muska açıldığında üç harfliler muskayı açan kişiye musallat olabilirler. Eski sevgiliyi geri döndürme için mutlaka muskayı çok iyi bir yere saklamanız gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Gece gündüz kişinin aklında hep siz olacaksınızdır. Bu yüzden kısa süre içerisinde kişi sizi arayacak ve yanınıza gelecektir. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapımında üç harfliler kullanıldığı için üç harfliler sürekli olarak kişiye vesveseler verir. Bu vesveseler büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişiyi tesiri altına almasına sağlar. Bu yüzden de büyü çok daha kısa bir süre içerisinde etkisini gösterir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir